+420 732 194 280, +420 732 194 260  sluzby@palominovm.cz
Pomocné ruce pro váš domov, firmu, zahradu i dům
Služba

O nás

Sociální podnik PALOMINO je tu se svými službami pro Vás již od začátku roku 2013. Naše služby nabízíme firmám, společným vlastníkům bytových jednotek (SVJ), bytovým družstvům, správcovským firmám, obyvatelům rodinných domů a bytů, zdravotnickým zařízením, městským i obecním úřadům a dalším subjektům a také občanům Valašského Meziříčí, Rožnova pad Radhoštěm a okolí.

Nabízíme

  • jednotlivé úklidy, pravidelné úklidy, generální úklidy, tepování koberců (více zde), čištění parním čističem (více zde), mytí oken, výkladů, dveří i fasád.
  • Upravujeme a udržujeme venkovní prostory a zahrady, sečeme trávu, uklízíme.
  • Provozujeme vlastní prádelnu, kde pereme, sušíme, mandlujeme, žehlíme a opravujeme prádlo.
  • Pravidelně dovážíme obědy našim spoluobčanům přímo do domu nebo bytu.
  • Obstaráváme nákupy základních potřeb a potravin. Zajišťujeme buď placený doprovod i s odvozem nebo obstaráme na základě pokynů (seznamu požadovaných nákupních položek) nákup našimi pracovníky včetně dovozu až do domu nebo bytu.
  • Poskytujeme doprovod s odvozem při potřebě navštívit lékaře, vyzvednout léky nebo vyřízení záležitostí na úřadech apod.

Jsme pro Vás spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete pomoci kvalitně a rychle vyřešit Váš problém nebo požadavek.

S našimi službami mají naši spoluobčané i firmy dobrou zkušenost a ví, že se na nás mohou kdykoliv znovu obrátit. Naše služby může využívat kdokoliv, například kdo potřebuje ušetřit čas, nestíhá, chce výpomoc, je single, rodiny s malými dětmi, senioři, firmy, úřady.

PODPORUJÍ NÁS