+420 733 555 130  sluzby@palominovm.cz
 Pondělí - Pátek, 7.00 - 15.00 POSKYTUJEME NÁHRADNÍ PLNĚNÍ
Pomocné ruce pro váš domov, firmu, zahradu i dům
Čištění parním čističem

Čištění parním čističem

V současné době nabízíme velmi progresivní metodu úklidu a to čištění pomocí horké a suché páry.

Úklid pomocí páry je alternativní a ekologický způsob čištění a odstraňovaní těch nejhorších nečistot. Zároveň však pára likviduje choroboplodné škůdce a jejím používáním předcházíte množení a šíření těchto parazitů. Úklid pomocí páry je 100% ekologický způsob čištění a provádění úklidových služeb. I přesto, že se jedná o ekologický úklid, lze vyčistit i ty nejhorší, zažrané, mastné a olejové nečistoty.

Jak funguje úklid párou

Jedná se o úklid, při kterém používáme speciální čistící parní stroj, který vytváří z vody za pomoci silného tlaku a teploty páru, která je následně hnána tenkou tryskou ven z oběhu stroje. Silný proud horké páry, který je vyvinut parním čističem, se pak nanáší na znečištěné místo. Tenké trysky pak napomáhají odstranění nečistot i z nejzazších koutů prostoru. Bez jakýchkoliv chemických prostředků lze pomocí páry odstranit i nejsilnější nečistoty, jako například mastnoty, oleje a vosky. Velmi často je čištění pomocí páry používáno v gastronomii a potravinářství, automobilovém průmyslu, ale také v průmyslu farmaceutickém.

Úklid pomocí páry, čištění párou

Úklid párou lze použít na všechny druhy podlahových krytin, od koberců, dlažeb až po parkety či plovoucí podlahy, dále na čištění čalouněného nábytku nebo skleněných povrchů. Technologie čištění párou je nejvíce využívána na odstraňování staré a zašlé špíny hlavně v rozích, nepřístupných a členitých místech a likvidaci olejovitých skvrn a vysokých mastnot, včetně čištění motorů a dalších silně znečištěných povrchů. Úklid pomocí páry je vhodný také do průmyslu potravinářského a automobilového, ale také do zdravotnictví či na místa, kde je třeba zachovat nejvyšší stupeň čistoty a ekologie.

Na co je úklid párou vhodný

Úklid párou pomocí parního čističe lze použít na velké množství materiálů a krytin. Párou vyčistíme všechny tvrdé plochy, zrcadla, okna, dveře, kuchyně, koupelny a toalety, vany, umyvadla, dlaždičky, rolety, topná tělesa, výrobní stroje a linky, koberce, parkety, plovoucí podlahy, čalouněný nábytek, matrace, autosedačky, sporáky, kuchyňské linky, odsávací digestoře digestoře, fritézy apod.

Čištění párou se tedy využívá především tam, kde hadr s vodou a čisticím prostředkem nestačí.

PODPORUJÍ NÁS